Na co zwrócić uwagę wybierając orbitrek magnetyczny laubr?

W dzisiejszych czasach na półkach sklepowych jest bardzo szeroki wybór orbitreków, dzięki czemu każdy może wybrać sprzęt, który zaspokoi jego indywidualne oczekiwania. Osoby, które nie czują się na siłach, aby wybrać konkretny model, powinny skorzystać z fachowego doradztwa.

Bezpieczny system hamowania

Wybierając nowy orbitrek magnetyczny laubr (https://www.sportbody.pl/product-pol-18001-Orbitrek-magnetyczny-Laubr-Sport-Motion-Cross-III-bialy.html) warto zwrócić uwagę przede wszystkim na zastosowany system hamowania. W orbitrekach magnetycznych systemy hamowania, działają na zasadzie zwykłych magnesów, które rozmieszczone są na specjalnym kole zamachowym. Podczas ćwiczeń bezpieczeństwo powinno być zawsze na pierwszym miejscu.


Szeroki wybór programów

Dobry orbitrek magnetyczny laubr powinien mieć do zaoferowania również bardzo wiele różnorodnych programów, dzięki którym będzie można znacząco wzbogacić i urozmaicić codzienne treningi. Bardzo wiele nowoczesnych orbitreków wyposażonych jest również w specjalne czujniki, które mierzą tętno. Po przekroczeniu niebezpiecznej wartości może uruchomić się sygnał ostrzegawczy.

Mechanizm składania

Orbitreki magnetyczne na szczęście nie zajmują sporo miejsca. Nie oznacza to wcale, że producenci nie mają w swojej ofercie składanych modeli. Jeżeli w domu jest bardzo mało miejsca, to warto postawić na modele, które można bardzo szybko złożyć i schować do szafy. Na samym końcu warto wspomnieć o tym, że solidne orbitreki magnetyczne powinny być również bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Podczas treningów wydobywa się nieprzyjemny pot, dlatego też warto postawić na modele, które można szybko umyć.