Na jaki model plecaka adidas warto się zdecydować?

Warto wiedzieć, że firma adidas ma w swojej szerokiej ofercie dużą liczbę modeli plecaków. Klient może zdecydować się na turystyczny, sportowy czy miejski. Jaki plecak adidas warto kupić?

Plecak adidas Classic Vintage Backpack

Jest to obecnie jeden z najbardziej popularnych modeli plecaków omawianej firmy. Produkt został wykonany ze sztucznej ciemnej skóry, co jest ogromną zaletą tego plecaka. Do atutów należy również zaliczyć bardzo dużą funkcjonalność. Z kolei specjalna przegroda przeznaczona na laptopa zdecydowanie pomaga w komfortowym przenoszeniu tego urządzenia. Ponadto na tylnym panelu została przez producenta umiejscowiona dodatkowa duża kieszeń zasuwana na zamek. Użytkownik może w niej bez żadnego problemu przenosić nawet większe przedmioty. Produkt doskonale zda egzamin nie tylko w szkole, ale również jako plecak miejski.

Plecak adidas Power Urban

Jest to kolejny bardzo popularny model plecaka firmy Adidas. Warto przede wszystkim wiedzieć, że produkt jest nie tylko jednokomorowy, ale również posiada bardzo wygodne kieszonki umiejscowione na zewnątrz. Ponadto bardzo pomocnymi elementami dla użytkownika mogą być specjalne paski pozwalające zarówno na opięcie plecaka, jak i zmniejszenie jego rozmiarów. Warto wiedzieć, ze jest to bardzo istotne szczególnie w przypadku osób, które planują kupić miejski lub szkolny plecak. Należy również zaznaczyć, że minimalistyczny wzór, a także bardzo przyjemny materiał w dotyku sprawiają, że produkt będzie prezentował się niezwykle estetycznie.