Paralotnia w Warszawie

W dzisiejszych czasach lot paralotnią to sport, który cieszy się ogromną popularnością. Pilot jest podtrzymywany pod skrzydłem przez sieć linii zawieszenia. Zaczynają się od dwóch zestawów taśm wykonanych z dobrej jakości materiałów.

Jak zbudowana jest paralotnia?

Każdy zestaw jest przymocowany do uprzęży za pomocą karabińczyka, po jednym z każdej strony pilota, a każdy pion zestawu jest na ogół przymocowany do linii. Wierzchołek każdej linii jest przymocowany do małych pętelek z tkaniny wszytych w konstrukcję skrzydła, które są ogólnie ułożone w rzędach biegnących w poprzek. Typowe skrzydło będzie miało linie A, B, C i D, ale ostatnio pojawiła się tendencja do zmniejszania rzędów linii do trzech, a nawet dwóch. Lot paralotnią Warszawa jest czynnością dla osób odważnych.

lot paralornia w Warszawie

Czy taki lot jest bezpieczny?

W celu przechowywania i przenoszenia skrzydło zwykle składa się w worek, który można następnie schować w dużym plecaku razem z uprzężą. Paralotnie są wyjątkowe wśród samolotów przewożących ludzi, ponieważ można je łatwo przenosić. Kompletny sprzęt można spakować do plecaka i można go łatwo przenosić na plecach pilota. W porównaniu z innymi sportami lotniczymi znacznie upraszcza to podróż do odpowiedniego miejsca startu, wybór miejsca lądowania i podróż powrotną. Lot paralotnią jest dostępny w bardzo atrakcyjnej oraz konkurencyjnej cenie, dzięki czemu każda osoba może skorzystać z takiej rozrywki. Wybierz swój pakiet, zamów voucher na lot paralotnią – Warszawa i zrób coś szalonego!