Batony białkowe uzupełnią proteiny

Praca nad estetyczną sylwetką to duże wyzwanie. Ciężki trening i trzymanie diety nie są łatwe do wprowadzenia i utrzymywania. Najciężej jest odmówić sobie słodyczy i innych pysznych, ale niezdrowych produktów spożywczych, które powodują przyrost tkanki tłuszczowej. Czym je zastępować?

Odżywki


Oczywiście bardzo dobrze sprawdzają się odżywki. W procesie budowania mięśni najważniejsza jest podaż dużej ilości protein. Ciężko jest je dostarczyć z pożywieniem. Nieraz ich wartość powinna wynosić 2 g na każdy kilogram ciała. Przyswojenie takiej dawki z jedzeniem oznaczałoby również spożycie dużej ilości węglowodanów i tłuszczów, które przyczyniłyby się do nadwagi.

Batony białkowe


Kolejnym dobrym pomysłem pomagającym utrzymać dietę są batony białkowe. Świetnie one smakują, co docenią szczególnie miłośnicy słodyczy. Nie są one zbyt kaloryczne, a jednocześnie zawierają olbrzymią ilość świetnie przyswajalnych protein.

Różne rodzaje


W sklepach sportowych i punktach z suplementami można dostać różne rodzaje batonów białkowych. Klienci mogą wybierać przede wszystkim między rozmaitymi smakami. Każdy z pewnością znajdzie odpowiedni dla siebie. Zaletą są atrakcyjne ceny takich artykułów i ich ogólna dostępność.

Batony białkowe – kup online w tym sklepie