BioTech USA Iso Whey Zero: dla zawodowców i amatorów

Kulturyści oraz osoby ćwiczące niemalże nałogowo na siłowni doskonale wiedzą, że dobra odżywka wysokobiałkowa to podstawa osiągania dobrych wyników oraz budowania odpowiedniej masy. Rzeczone suplementy przyjmują zarówno zawodowcy, jak i amatorzy. Jedną z podobnych odżywek jest BioTech USA Iso Whey Zero.

BioTech USA Iso Whey Zero: co to jest?

BioTech USA Iso Whey Zero to odżywka wysokobiałkowa, która ma za zadanie uzupełniać niedobory białka w diecie. Stosują ją sportowcy zarówno zawodowi, jak i ci, którzy uprawiają sport amatorsko. W głównej mierze suplement ten wyróżnia się wysoką koncentracją białka, a także śladową ilością cukrów oraz doskonałym smakiem.

Jakie działa BioTech USA Iso Whey Zero?

biotech usa iso whey zero

BioTech USA Iso Whey Zero przede wszystkim ma za zadanie uzupełniać dietę i dostarczać do organizmu najwyższej jakości białko. Oprócz tego, środek ten wspomaga przyrost suchej masy mięśniowej oraz zatrzymuje katabolizm mięśniowy oraz przyspiesza regenerację mięśni.

Istotną informację jest to, że BioTech USA Iso Whey Zero zawiera w swoim składzie najwyższej jakości czysty izolat białka serwatki, który pozyskuje się metodą CFM (Cross Flow Microfiltration). Proces ten to nic innego, jak filtracja przepływu krzyżowego w niewielkich temperaturach. Zgodnie ze zdaniem ekspertów, izolat, który powstaje w drodze tegoż procesu zachowuje wszystkie frakcje białkowe. Dzieje się tak, ponieważ aż 99 procent produktu, który powstaje, nie jest poddawana denaturacji Produkt tego typu posiada też niską ilość tłuszczów, cukrów oraz węglowodanów.