Skarpety Adidas

Adidas to przede wszystkim niemiecki producent obuwia i odzieży sportowej oraz artykułów sportowych. Na początku XXI wieku był największym producentem odzieży sportowej w Europie i drugim co do wielkości na świecie. Trzeba przyznać, że robi to ogromne wrażenie. Marka zyskała wiele fanów, ponieważ produkuje produkty, które są wykonane z rewelacyjnej jakości materiałów.

Historia marki Adidas

Produkty Adidas są tradycyjnie oznaczone trójwymiarowym znakiem towarowym. Nazwa Adidas jest skrótem od nazwy założyciela Adolfa „Adi” Dasslera. Rodzina Dassler zaczęła produkować buty po I wojnie światowej. Na igrzyskach w Berlinie w 1936 roku amerykańska gwiazda lekkoatletyczna Jesse Owens nosił buty, które podobno były prezentem od Adi Dasslera. Zwycięskie osiągnięcia Owensa zwiększyły świadomość marki Dassler na całym świecie. Marka adidas produkuje nie tylko rewelacyjne obuwie, ale również kurtki, koszulki czy skarpety adidas.

Znane produkty na całym świecie

Skarpety adidas cieszą się ogromną popularnością, ponieważ odznaczają się takimi cechami, jak na przykład: trwałość, wytrzymałość i solidne wykończenie. Produkty te można dostać w wielu miejscach, takich jak: sklepy sportowe lub sklepy internetowe. Dostępne są one w atrakcyjnych cenach. Skarpety adidas to również świetny pomysł na prezent dla swojego chłopaka lub dla koleżanki. Można je założyć do wielu, codziennych stylizacji. Skarpety dostępne są w różnych kolorach, takich jak: biel, czerń, fiolet, czerwień, beż, zieleń czy pomarańcz.