Jakie suplementy marki Promaker można kupić? Korzyści

Czym są suplementy marki Promaker? To produkty, które skierowane są do sportowców i osób trenujących zawodowo. Wspomagają sesje ćwiczeń i pozwalają zapewnić odpowiedni poziom wszystkich składników w diecie. Co obejmują dokładnie?

Multiwitaminy i minerały od Promaker

suplementy marki promaker

Multiwitaminy i suplementy są zdrową i istotną częścią życia dla wielu osób. Wielu ekspertów zgadza się, że zrównoważona dieta i regularne ćwiczenia fizyczne są najlepszym sposobem na dostarczenie sobie witamin.
Wiedząc to, producenci suplementów marki Promaker stworzyli kompleksy obejmujące witaminy i minerały, które okazały się być korzystne dla zdrowia Wiele badań wykazało, że przyjmowanie witamin takich jak B6, B12 i kwas foliowy może pomóc Ci zrzucić kilka dodatkowych kilogramów. Witamina E, witamina C i selen również znajdują się w suplementach. W ofercie znaleźć można witaminę D3, której często brakuje, ponieważ nie jest syntetyzowana z pożywienia.

Kreatyna od Promaker

Firma Promaker zajmuje się produkcją popularnego suplementu diety, jakim jest kreatyna. To kwas organiczny, który działa jako regulator metabolizmu energetycznego. Jest związkiem opartym na fosfokreatynie, który jest naturalnie wytwarzany w organizmie, jak również znajduje się w żywności i suplementach od Promaker. Występuje najczęściej w czerwonym mięsie, rybach, drobiu, roślinach strączkowych i ziemniakach. Odgrywa ważną rolę w dostarczaniu energii do tkanek mięśniowych, zwłaszcza podczas intensywnych ćwiczeń. Ułatwia również proces regeneracji organizmu po wyczerpujących ćwiczeniach, przywracając mięśniom odpowiedni poziom energii. Monohydrat tego związku jest jednym z najbardziej popularnych suplementów na rynku.

Aminokwasay od Promaker

Aminokwasy rozgałęzione produkowane przez markę Promaker to niezbędne aminokwasy, które spożywane w odpowiednich ilościach są niezbędne dla dobrego zdrowia. Suplementacja BCAA może mieć wiele pozytywnego wpływu na zdrowie. Są one wykorzystywane w syntezie białek, procesie, który przekształca spożywane aminokwasy w białka, które naprawiają i odbudowują tkanki po treningach. Aminokwasy zaliczane do BCAA, które występują w pokarmach bogatych w białko, to leucyna, izoleucyna i walina.