Ubrania termoaktywne

Ubrania termoaktywne są od kilku lat coraz bardziej popularne. Ich zadanie to utrzymanie komfortowej temperatury ciała. Można je kupić nawet w sieciówkach, ale wtedy nie ma gwarancji ich jakości.

Marka X Bionic to znany producent odzieży o trzech stopniach kompresji, high, midi i low. Ponadto w ofercie znajdują się skarpety i bielizna termoaktywna.

Produkty X-Bionic

Bluzy, kalesony, koszulki, bokserki i spodenki, to produkty, które można znaleźć w ofercie tej marki. Ubrania te są przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Są one wykonane z materiałów, w których producent zastosował najnowsze technologie.

Bielizna termoaktywna X-Bionic posiada najwyższe parametry ciepła i krótki czas schnięcia. Jest to rozwiązanie na najbardziej mroźne dni. Ciało oddycha i jest utrzymywane w cieple. Dla zwiększenia wydajności podczas uprawiana sportu, zapewniono szybkie odprowadzanie potu i zachowane odpowiedniej właściwości tkaniny przy rozciąganiu. Więcej na: https://www.krakowsport.pl/firm-pol-1435144573-Xbionic.html

Rozwiązania stosowane przez X-Bionic

Marka produkuje odzież we Włoszech i posiada także laboratorium w Szwajcarii. Bada się tam możliwością wspomagania ludzkiego ciała, podczas uprawiania różnych dziedzin sportu.

Nad innowacyjnymi rozwiązaniami pracują w laboratorium inżynierowie bionicy, lekarze, biolodzy, biotechnolodzy, a także sportowcy i atleci.

Efektem pracy są nowe rozwiązania technologiczne, które mają na celu wspomaganie ludzkiego ciała podczas uprawiania sportu. Firma produkuje odzież dla narciarzy, biegaczy, rowerzystów i motocyklistów, zarówno sportowców zawodowych, jak i ludzi lubiących aktywny tryb życia.